Bibliotekarze polecają: "Transakcja Rhinemanna" Robert Ludlum
Mariola Huzar, własne 11.09.2019
Dawid Spaulding, supertajny agent amerykański, wykonuje misję, której cele nie są dla niego całkiem zrozumiałe. Jean Cameron, piękna wdowa, raz już w zamęcie wojny oszukana, nie chce pozwolić, by przytrafiło jej się to ponownie. Para bohaterów przybywa do Buenos Aires, miasta ogarniętego w czasie wojny przez przemoc i intrygi, gdzie przedstawiciele Ameryki i nazistowskich Niemiec prowadzą walkę na śmierć i życie, w której stawką są losy dramatycznie zagrożonego świata.

Kiedy Dawid Spaulding i Jean Cameron zaczynają uświadamiać sobie, że są w sobie zakochani, doświadczają skutków swojego uwikłania w najdziwniejszą transakcję, zawartą przez przedstawicieli dwóch będących w stanie wojny narodów.

Książka dostępna w bibliotece w Żelaźnie. Zapraszamy!!!
Źródło opisu i okładki: lubimyczytac.pl