Wakacje w pełni w Żelaźnie
Mariola Huzar, własne 14.07.2017

Filia Biblioteki Publicznej Gminy Kłodzko w Żelaźnie działa na 100 % i jeszcze więcej.  W pogodne dni zajęcia plastyczne i rozrywkowe z książką i nie tylko… Na bibliotecznym podwórku największym powodzeniem cieszą się łapanie baniek mydlanych, rysowanie kredą na asfalcie oraz gry zręcznościowe (złap żabkę i celny rzut).

Na niepogodę teatrzyk z „Agatką i zagadką”, jak również czytanie wspaniałych bajek dla dzieci. Dla każdej grupy wiekowej gry planszowe, które wracają do łask i te komputerowe. Na te ostanie zawsze jest zapotrzebowanie.

- Oczywiście nie może zabraknąć prawdziwych zderzeń z pędzlem, bo to oferta nr 1 w mojej bibliotece na tegoroczne wakacje – podkreśla pani bibliotekarka Magdalena Berestecka. Dzieci są zachwycone swoimi bajecznymi animacjami, co widać na załączonych obrazkach.

Przerwa urlopowa w tej bibliotece będzie od dnia 17 lipca do dnia 14 sierpnia, a potem ponownie wracamy do wakacyjnej przygody z książką i pędzlem. Zapraszamy!