Zapraszamy młodych poetów do udziału w 24. Lednickiej wiośnie poetyckiej
A A A
Mariola Huzar, własne 10.04.2020
Poezja jest poszukiwaniem... Niejednokrotnie samego siebie, swojego wnętrza, myśli, a także odkrywaniem nowych wrażeń... Jeżeli myślisz podobnie, to ten konkurs jest właśnie skierowany do ciebie.

Młody twórco! Jeśli jesteś w wieku 12-19 lat i odczuwasz "Wiosnę" w czasie kwarantanny, napisz o tym wiersz i wyślij na 24. Lednicką wiosnę poetycką. To może być Twoja niezapomniana chwila, która opromieni Ciebie radością i sukcesem, dowodząc, że było warto.

Czasu bardzo mało, nie zwlekaj. Jurorzy i Organizatorzy czekają na Ciebie w formie zdalnej. A szczególnie na uruchomienie Twojej wyobraźni, na Twoją wrażliwość, marzenia i nadzieję. Odnajdywanie ukrytego, w Twoim świecie, świata, sztuki, słowa, poezji - czeka:

Stanisława Łowińska - autorka projektu wraz z Organizatorami. Pani Stanisława Łowińska mieszka na co dzień w Poznaniu. Ma swoje korzenie na Ziemi Kłodzkiej. Gościła w naszej sieci bibliotecznej  kilkakrotnie. Zaprezentowała swoją twórczość w bibliotece centralnej w Ołdrzychowicach Kłodzkich, w Filii nr 1 w Krosnowicach oraz w bibliotece w Żelaźnie.

W zał. regulamin konkursu, klauzula informacyjna RODO oraz wszelkie niezbędne zgody. Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy pisz na adres dyrektor.gbp@gmina.klodzko.pl lub kontaktuj się poprzez Facebook konto Biblioteki. Jesteśmy dla Ciebie!!!