Rekomendacje Biblioteki Narodowej dla bibliotek publicznych po zniesieniu zakazu prowadzenia działalności bibliotecznej
Mariola Huzar, własne 21.04.2020

19 kwietnia 2020 roku zostało opublikowane Rozporządzenie Rady Ministrów przedłużające okres zamknięcia bibliotek do odwołania, tzn. do rozpoczęcia drugiego etapu znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Data nie jest jeszcze znana.

Poniżej pod linkiem przedstawiamy naszym czytelnikom i użytkownikom rekomendacje Biblioteki Narodowej po zniesieniu zakazu prowadzenia działalności bibliotecznej

Rekomendacje Biblioteki Narodowej

Biblioteka Publiczna Gminy Kłodzko z/s w Ołdrzychowicach Kłodzkich uprzejmie informuje, że termin uruchomienia wypożyczalni zostanie wcześniej uzgodniony z Organizatorem, czyli Wójtem Gminy Kłodzko. W bibliotece centralnej oraz jej filiach terenowych zostaną wydzielone specjalne strefy do zwrotu książek oraz wypożyczeń. Inna działalność nadal nie będzie prowadzona. Szczegółowe zasady korzystania z księgozbioru w naszych książnicach, przy zastosowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa opublikujemy za kilka dni.

Pod linkiem znajdziecie Państwo informację "Jak prawidłowo nałożyć i zdjąć maseczkę"

Instrukcja - maseczka

Pod linkiem instrukcja "Jak prawidłowo nałożyć i zdjąć rękawice"

Instrukcja - rękawice