Jesienno-zimowe impresje Ziemi Kłodzkiej
A A A
Mariola Huzar, własne 17.12.2020

Filia nr 2 Biblioteki Publicznej Gminy Kłodzko w Krosnowicach przygotowała wystawę fotografii Piotra Ososko pn. „Ziemia Kłodzka: impresje jesienno-zimowe”. Wystawa zaprezentowana w formie online na koncie Biblioteki na Facebooku była również inspiracją dla innych miłośników fotografowania natury i krajobrazów. Cieszy się dużą oglądalnością.


Kim jest Piotr Ososko?

Jest mieszkańcem Jaszkowej Dolnej w Gminie Kłodzko. Pasjonuje się fotografią i pszczelarstwem. Ekolog i obrońca przyrody. Apeluje o tworzenie nowych miejskich przestrzeni parkowych, aby nasza Mała Ojczyzna była azylem dla ludzi i zwierząt. Jest autorem zdjęć „Festiwal Góry Literatury 2018”.

-Chce prezentować swoje zdjęcia publicznie. Jest to amatorska fotografia krajobrazu i przyrody – tak pisze i mówi o sobie.


Opinie internautów są tylko pozytywne…


*Cudnie tu w krajobrazach...jestem pod wrażeniem tych pięknych pejzaży więc kradnę do siebie... BASIA


*Zdjęcia w Twojej galerii są wyjątkowe w swoim rodzaju i bardzo mi się spodobały :)

Dodaję do ulubionych :) JOHNY1


* Ładna galeria :) Fajnie widzisz światło i umiesz je pokazać w swoich fotografiach. Będę tu zaglądał :) PIOTR


*Gratuluję ciekawych, dobrych zdjęć ukazujących piękne krajobrazy. Pozwoliłam sobie dodać Twoją galerię do ulubionych. GOSIULA


W naszej bibliotecznej galerii prezentujemy kilka fotografii Piotra Ososko oraz fotografie-inspiracje Joanny Wolańskiej z Jaszkowej Dolnej, Zosi Cieszewskiej z Żelazna i Igi Mieszczak z Krosnowic.


Klikając na niniejszy link obejrzysz jeszcze więcej...

https://www.facebook.com/289346107781085/videos/642809329747483