Napisz list do chorego dziecka
Magdalena Berestecka, własne 26.09.2011

Biblioteka w Żelaźnie zaprasza młodzież i dzieci, chętnie widziani rodzice, do wspólnego pisania listów i robienia pamiątkowych kart, których odbiorcą będą dzieci z marzycielskiej poczty.

Jeśli  chcecie się  więcej dowiedzieć o przedsięwzięciu serdecznie zapraszam na stronę www.marzycielskapoczta.pl,
bądź do naszej biblioteki w której uzyskasz informacje o zaproponowanej akcji. Marzycielska Poczta narodziła się pod koniec 2009 roku. Co jakiś czas zamieszczane są tam profile chorych dzieci z całej Polski, które kochają dostawać tradycyjne listy i kartki.

W profilach dzieci znajdują się adresy pocztowe, pod które każdy może napisać. Listy i kartki dodają dzieciakom siły do walki z chorobą, ich rodzicom otuchy, a samym piszącym mnóstwo frajdy. Na co więc czekasz?

Wasz bibliotekarz Magdalena Berestecka